Kilka kliknięć i gotowe! O tym, jak zwiększyć przepustowość swojej sieci

17 grudnia 2021
#FCAteam

Czy potrzebujesz uruchomić dodatkową przepustowość dla klienta w bardzo krótkim czasie? Czy Twój biznes intensywnie się rozwija i chcesz zabezpieczyć swoją sieć do przyszłych wymagań nowych i obecnych klientów? A może masz ograniczony budżet na rozwiązania pomagające zwiększyć szerokość pasma? Jeśli odpowiedź na choćby jedno z tych pytań brzmi: tak – zachęcamy do obejrzenia webinarium.

 

Zaprezentujemy na nim Instant Bandwidth – innowacyjną funkcjonalność dla serii G42, charakteryzującej się najwyższą dostępną obecnie przepustowością liniową 800G, dzięki której przepustowość sieci będzie rosła wraz z rozwojem Twojego biznesu.

 

Przybliżymy techniczne aspekty tego rozwiązania, korzyści z jego zastosowania a także – podchodząc do tematu praktycznie – zaprezentujemy ewolucję sieci w modelu klasycznym vs po wdrożeniu Instant Bandwidth.

 

Zapraszamy!

Adam Budkowski
Presales
Bio:

W FCA Adam specjalizuje się w rozwiązaniach zwielokrotnienia falowego xWDM. Swoją wiedzę gromadził zarówno teoretycznie podczas studiów, jak i praktycznie: pracując po stronie operatora telekomunikacyjnego. Dzięki temu dziś jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i dopasować odpowiednie rozwiązania do ich potrzeb.

Zadaj nam pytanie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wyślij do nas wiadomość!