Rozszerzenie współpracy Orange Polska z FCA

28 lutego 2022
#FCAteam

FCA jest kluczowym dostawcą firmy Orange Polska, która jest liderem na rynku telekomunikacyjnym. Zakres naszej współpracy jest bardzo szeroki – portfolio produktów dostarczanych operatorom telekomunikacyjnym składa się z ponad 2000 pozycji. Znajdują się w nim produkty pasywne m.in. adaptery, kable światłowodowe, mufy czy tłumiki, które cechuje najwyższa jakość. 

 

Zobacz elementy pasywne dostępne w FCA 

Niedawno firma Orange postanowiła zdywersyfikować swój rynek dostawców w zakresie modułów optycznych – decydując się na pozyskiwanie danego rozwiązania od FCA. Zaufanie nam w kwestii transceiverów wynika z wysokiej jakości produktów FCA oraz historii współpracy obu firm.

 

Zaufali nam – zobacz, kto korzysta z jakości FCA 

Firma Orange Polska posiada konkretne wytyczne dotyczące dostawców. Zależy im na jak najwyższej jakości wykorzystywanych produktów. Wytyczne dotyczące dostawców zakładają 4 etapy weryfikacji, które spełnia FCA. Najważniejszym z etapów są wewnętrze testy konkretnego produktu w laboratorium światłowodowym Orange.  

Transceivery zwiększają przepustowość włókna światłowodowego między lokalizacjami. Korzyści płynące z wykorzystania modułów optycznych to zwielokrotnienie możliwości sieci, bez konieczności dodawania nowych włókien.

  

Więcej o zwiększeniu przepustowości sieci

Moduły optyczne dostarczane operatorom telekomunikacyjnym przez FCA są podstawowym elementem ich sieci transmisyjnej. Dzięki nim operator dzieli sygnał nadawania w zależności od indywidualnych potrzeb. Konkretne transcievery dostosowywane są do odpowiedniej (pożądanej przez operatora) odległości przepływu i konkretnej przepustowości.  

Firma FCA dopasowuje transceivery do indywidualnych wymagań i potrzeb sieci transmisyjnej klienta, który otrzymuje gotowy produkt. Moduły są przez nas kodowane – w zależności od używanego przez klienta modelu systemu i aktualnego zapotrzebowania.  

Szybkie tempo zmian rynkowych i zwiększające się zapotrzebowanie przesyłu danych wymaga natychmiastowej reakcji ze strony operatora. Zmiana ustawień modułów optycznych, w takiej sytuacji jest prostą operacją, do której klient zostanie przeszkolony przy odbiorze produktu. 

 

Dowiedz się więcej o wkładkach optycznych dostępnych w FCA

FCA jako integrator i producent technik światłowodowych od 25-ciu lat buduje swoją pozycję na rynku. Nasze produkty podparte są doświadczeniem i znajomością rynku. 

 

Sprawdź nasze możliwości! Umów się na bezpłatna konsultację