SkyWrap is not the limit! Rozwiązania optyczne dla sieci energetycznej.

27 października 2021
#FCAteam

Czy istnieje na rynku rozwiązanie, które pozwoli na szybką i bezpieczną budowę lub modernizację linii energetycznej? A w dodatku, czy jest ono na tyle trwałe i niezawodne, że wyeliminuje potencjalne ryzyko pojawienia się awarii i pozwoli na szybki zwrot z inwestycji? Tak!

 

W tym webinarze, wraz z naszym partnerem biznesowym – firmą AFL – przedstawiamy Wam jeden z najnowszych systemów optycznych w portfolio FCA: system nawijany SkyWrap i oparty na jego technologii system AccessWrap. Oba te rozwiązania, opracowane zostały przez AFL w 1982 roku, a swoim zasięgiem objęły już cały świat, umożliwiając instalacje sieci teletransmisyjnych w najbardziej ekstremalnych warunkach i trudnych terenach.

 

Podczas webinaru, oprócz podstawowych – technicznych informacji dotyczących omawianych systemów, zaprezentujemy Wam cost study z instalacji systemu SkyWrap na linii średniego napięcia oraz case study z instalacji w Czechach i we Francji, gdzie znajduje się

najdłuższa ogólnokrajowa sieć SkyWrap. Od ogromnej dawki praktycznej wiedzy, dzieli Was już tylko jedno kliknięcie! Zachęcamy do obejrzenia materiału.

 

Artur Magdalenko
Presales

a.magdalenko@fca.com.pl

501 976 066

LINKEDIN

Bio:

Ekspert w dziedzinie infrastruktury pasywnej, który swoje doświadczenie zawodowe opiera zarówno na teoretycznej wiedzy wyniesionej ze studiów, jak i na praktycznych doświadczeniach zebranych podczas koordynowania prac w projektach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Zadaj nam pytanie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wyślij do nas wiadomość!