WiFi4EU: przygotuj się na ostatni nabór!

19 maja 2021
#FCAteam

Programy dla gmin WiFi4EU oraz jego krajowy odpowiednik Publiczny Internet dla Każdego to szansa dla gmin na uzyskanie dofinansowania na budowę sieci WiFi. Ponad 10 punktów Hotspot dla gminy to szansa nie tylko na zwiększenie atrakcyjności wśród mieszkańców, ale także na popularyzacje turystyki  lub stworzenie dobrej bazy do budowy smart gminy.

 

Postępująca cyfryzacja i digtalizacja to także ważne argumenty, które należy wziąć pod uwagę podczas strategicznego planowania rozwoju gminy. W dzisiejszych czasach internet to nie tylko rozrywka – to także miejsce pracy, nauki, rozwoju. Warto wykorzystać nadarzające się okazje do budowy sieci ze środków finansowanych przez Unię Europejską.

 

Czym różnią się te programy? Kto może uzyskać dofinansowanie?

Co można wybudować z wykorzystaniem uzyskanych środków?

 

 

W tym webinarze dzielimy się naszymi doświadczeniami z wykonanych już inwestycji, podpowiadamy „jak robić to dobrze” i jak błędów należy unikać..

 

.

Łukasz Leszkiewicz
Product Manager
Bio:

Bezpieczeństwo sieci to największa pasja zawodowa Łukasza. Specjalizuje się on zarówno w rozwiązaniach z zakresu SD-WAN, jak również NGFW czy też w sieciach rozległych. Swoje doświadczenie od lat gromadzi w strukturach firmy FCA i z powodzeniem rozwija ofertę produktową, której jest opiekunem.

Zadaj nam pytanie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wyślij do nas wiadomość!