Oferty pracy

Oferta praktyk lub stażu dla studentów

Lokalizacja:

Niepołomice

Spółka:

FCA

Opis stanowiska:

Staż/Praktyka

Czas zatrudnienia:

Rozpocznij przygodę z #FCAteam i zdobądź bezcenne doświadczenie, które będzie stanowiło solidny fundament na Twojej zawodowej ścieżce. Poszerzaj z nami swoje kompetencje, pracując nad realnymi projektami i ciesz się wsparciem doświadczonych specjalistów. Nasz program stażowy obejmuje zarówno obowiązkową praktykę szkolną i studencką, jak i dobrowolną chęć odbycia stażu absolwenckiego.

Gdzie możesz odbyć staż/praktykę:

• Zespół Kontroli Jakości

• Zespół Technologii

• Zespół IT

• Zespół Procesów Biznesowych

• Dział Produktów

• Dział Logistyki

• Biuro Marketingu

Co będzie Twoim zakresem obowiązków:

• Wsparcie zespołu w codziennych działaniach.

• Dzielenie się własnym pomysłami i proponowanie rozwiązań.

• Czynny udział w projektach wewnątrz organizacji.

• Obserwowanie pracy bardziej doświadczonych osób i pomaganiu im w zadaniach.

• Samodzielne analizowanie problemów i proponowanie rozwiązań.

• Dzielenie się feedbackiem.

Nasze wymagania:

• Uczniowie szkół/absolwenci/studenci.

• Elastyczny czas pracy do ustalenia.

• Umiejętność szybkiego uczenia się i otwartość na poszerzenie wiedzy.

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

• Umowę o praktykę absolwencką, umowę zlecenie.

• Możliwość zdobycia pierwszego cennego doświadczenia na rynku pracy.

• Uczestnictwo w budujących wiedzę projektach.

• Rozwój kompetencji przy wsparciu doświadczonych specjalistów.

• Możliwość nawiązania stałej współpracy.

• Po zakończeniu praktyk otrzymasz od nas referencje oraz ocenę i pomoc w uzupełnieniu dzienniczka praktyk.

• Miłą atmosferę i pomocnych ludzi, którzy zawsze wesprą dobrą radą.