Aplikuj na staż | praktykę w FCA

Uczysz się, studiujesz i jesteś gotów do rozpoczęcia kariery? Dołącz do nas!

Rozwijaj się z #FCAteam

Poszerzaj swoje kompetencje, pracując nad realnymi projektami i ciesz się wsparciem doświadczonych specjalistów. Zdobądź bezcenne doświadczenie, które stanowi solidny fundament na Twojej zawodowej ścieżce.

To nie koniec możliwości!  Kończąc praktyki możesz dołączyć do grona naszych ekspertów rynku telekomunikacyjnym i, tak jak wielu praktykantów, zostać z nami na stałe.

Sprawdź, w jakim obszarze biznesowym możesz się rozwijać Gdzie możesz odbyć staż?

Gdzie możesz odbyć staż?

Sprawdź w jakim obszarze biznesowym możesz się z nami rozwijać.

Zobacz więcej
Co zyskujesz aplikując do FCA?
Możliwość zdobycia pierwszego cennego doświadczenia na rynku pracy
Rozwój w nowoczesnej firmie technologicznej będącej producentem i integratorem rozwiązań światłowodowych
Rozwój kompetencji przy wsparciu doświadczonych specjalistów
Miłą atmosferę i pomocnych ludzi, którzy zawsze wesprą dobrą radą
Poznaj opinie naszych stażystów!
Zdjęcie ze stażu w Dziale Technologii

Moja przygoda z FCA rozpoczęła się od 1-miesięcznego stażu i przerodziła w (już) kilkumiesięczną współpracę. Doświadczenie zawodowe zacząłem zbierać w Zespole Technologii na Produkcji, gdzie przeszedłem kompleksowe wdrożenie i specjalistyczne szkolenia. Szybko nauczyłem się działać zespołowo, a dzięki zaangażowaniu zespołu, wiem już jak działają procesy produkcyjne, poznałem wszystkie stanowiska i teraz po mistrzowsku kleję i poleruję złącza światłowodowe. Swoją przyszłość wiążę z procesami technologicznymi wykorzystywanymi w produkcji.

 

W FCA panuje przyjazna i wspierająca atmosfera. Już sporo się nauczyłem, a w dodatku otrzymałem szansę dalszego rozwoju i pracuję obecnie w Zespole Technologii.

 

Karol Grochal, staż w Zespole Technologii
Zdjęcie ze stażu w Dziale Wdrożeń

Pomysł na odbycie w FCA praktyki zawodowej wziął się od mojego starszego brata, który pracuje tutaj już kolejny rok. Uczę się w technikum informatycznym, więc wybrałem Dział Wdrożeń, gdzie zespół działa z produktami infrastruktury aktywnej. Podczas praktyk dowiedziałem się jak planować pracę na projekcie oraz uczestniczyłem w przygotowywaniu sprzętu do realizowanych projektów i poznawałem ich specyfikę. Jednym z ciekawszych zadań były zespołowe wizje terenowe i wdrażanie tych rozwiązań u klientów.

 

Branża światłowodowa to przyszłość, dlatego polecam FCA. Wykorzystuje się tutaj najnowsze technologie i przekazuje dużo wiedzy, a całość praktyk przebiega w fajnej atmosferze.

 

Krystian Starosta praktyka w Dziale Wdrożeń
  • 1
  • 2
Staż w FCA krok po kroku Poznaj proces rekrutacji na staż w FCA
Staż w FCA Rozpocznij przygodę z #FCAteam

Zgłoś się na staż wypełniając poniższy formularz.