Za nami Tour de FCA: trening.

4 niezwykle intensywne dni, 2 miasta, w sumie prawie 26 godzin merytorycznych wykładów i warsztatów poprowadzonych przez ekspertów FCA i partnerów wydarzenia. Prelegenci przyjechali do nas nie tylko z Polski, ale także z Wielkiej Brytanii czy Szwajcarii.

Wspólnie z firmami: Infinera, Huber+Suhner oraz Senko przybliżyliśmy najnowsze technologie związane z obiektami Data Center.

Naszych uczestników zabraliśmy w niezwykły rowerowy tour, podczas którego wspólnie pokonaliśmy trasę wyścigu.  

O czym rozmawialiśmy podczas TdF?

 

O trendach, kierunku rozwoju rynku, o najnowszych rozwiązaniach.

 

W dniu infrastruktury pasywnej przedstawiciel Huber+Suhner: Andreas Sila opowiedział o rozwiązaniu GNSSoF, a także o white space, Andrew Uscinowicz z Senko wraz z Michałem Szotem z FCA przybliżyli temat złącz CS, MTP, MPO PRO, LC XD, SN, Marcin Radys wraz Z Adamem Duszą z FCA opowiedzieli o case study z wdrożenia Sylfa HD w TASK. Ostatnia prezentacja z dnia pasywnego dotyczyła systemów duktów kablowych, która przeprowadzona została przez Grzegorza Kuzarę i Piotra Kowalińskiego z FCA.

 

Dzień infrastruktury aktywnej należał do FCA, Infinera oraz Huber+Suhner. Spotkanie pełne merytorycznych wykładów i warsztatów. Ogromnym zainteresowaniem cieszył lab przygotowany przez firmę Infinera dotyczący rozwiązań ICE oraz XR. Przedstawiciele FCA Fryderyk Kalamon oraz Konrad Bułat opowiedzieli o DCI w praktyce, a Drew Martin z firmy Huber+Suhner o Optical Circuit Switches.

Ten kolarski trening już za nami. Teraz czas na przygotowania do właściwego wyścigu!

Chcesz otrzymać materiały z wydarzenia?

Zostaw swoje dane kontaktowe, a prześlemy je do Ciebie!